Natalie Imbruglia - Životopis

5. srpna 2011 v 16:10 | Natálie |  → Music
Tato australská zpěvačka,herečka,modelka,textařka se narodila 4.února 1975 v malém městě Berkleyvale(Austrálie).Jako malá holka chtěla být přes týden kadeřnicí a o víkendech hvězdou. Její kariéra začala v šestnácti letech,kdy natočila reklamu na japonské žvýkačky.Poté dostala malou roli v australském seriálu NEIGHBOURS,kde hrála Beth.její postava se však stala velmi populární,a tak se z malé role plánované na dva týdny stala role na dva roky.
V roce 1994 se Nat přestěhovala do Londýna. Zhruba v této době se taky poprvé setkala s Anne Barret. Stali se okamžitě kamarádkami a Anne manažerkou Natalie. Začaly spolu pracovat na demo nahrávkách, které pak poslaly do RCA a ta s nimi uzavřela smlouvu.Jejím prvním hitem byl velmi úspěšný singl TORN.Potom následovalo debutové album left of the middle, které zaznamenalo velký úspěch po celém světe.Další alba white lilies island (2001) a counting down the days (2005),se nesetkaly s tak velkým ohlasem, druhá z nich se pozdějí stala jedničkou v Anglii a kritici je ohodnotili velmi příznivě. Natalie Imgruglia dodnes prodala více než 10 milionů po celém světě.
Jako herečka se objevila v řadě seriálů jako už ve zmíněném Neighbours , nebo si zahrála Faye Watsonovou v jedné epizodě Law of the land (1997), párkrát učinkovala v Saturday night show , namluvila Koalu v Legend of the lost tribe(2002) a zahrála si také agentku Lornu Campbellovou po boku Rowana Atkinsona v komedii Johnny English (2003).
zdroj: tu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.