Co ženy láká na vztahu se ženatými muži..?

2. září 2011 v 11:50 | Natálie |  → Co se jinam nevešlo
Proč některé ženy navazují vztahy se zadanými muži, které jsou dopředu téměř beznadějné? Čím to je, že v těchto známostech pokračují, přestože se musejí skrývat a stydět za své chování? Jak to, že jim nevadí doma čekající partnerova manželka s dětmi?

Postavení milenky může dost poškodit prestiž ženy i její další vyhlídky.

Většina žen, které se takto zamilují, samy nechápou, co se s nimi vlastně děje. Přestože vědí, že to, co dělají, není správné, nemohou si pomoci. Některé z nich tajně doufají, že muži kvůli nim opustí své rodiny, jiné se smíří s pozicí milenky. Každopádně nikdo si nemůže poručit v tom, kdo se mu líbí a kdo ne. Cit vzniká často velmi rychle, ani nevíme jak.

Proč se často mladé ženy shlédnou ve starších ženatých mužích? Starší muž umí udělat dojem. Je zkušený, zná ženy, ví přesně jak na ně. Dokáže ženě zalichotit a patřičně jí zvednout sebevědomí. Navíc bývají i movitější, a které ženě by nelichotily dárky či honosné večeře při svíčkách?Přesto všechno má známost s ženáčem jednu nevýhodu. Žena, která takovou známost naváže, přijme nerovnoprávné postavení milenky, a tím může dost poškodit svou prestiž i své další vyhlídky. Její pověst utrpí nejen v očích známých či partnerovy manželky, ale i ve vlastních očích. To partnerovi někdy umožňuje, aby s ní zacházel jako s méněcennou.

Vztah, který je takto předznamenán, má jen malou šanci pro lepší budoucnost. Často, i když se muž rozvede, tento vztah stejně přestane klapat. Nejčastěji k této krizové situaci dojde ještě před samotným rozvodem. Navíc kdykoliv se vynoří konflikt, partner může svého postavení zneužít.

Co ženácí nejčastěji slibují..
Většina těchto mužů tvrdí, jak si s manželkou nerozumí a slibuje, že se s ní rozvede. Jenže neustále vznikají nové a nové překážky, kvůli nimž může partner rozvod různě odkládat. Pokud se muž takto chová, existuje jediná rada: "Utečte, dokud je ještě čas!"

Existují výjimky
Samozřejmě všichni ženatí muži nejsou stejní. Žijí mezi námi i tací, kteří jsou ve svém manželství opravdu nešťastní a hledají v další ženě východisko ze své situace. Ale ty na první pohled nerozeznáte. Snad jen tak, že se rozvedou ještě předtím, než si s vámi cokoliv začnou.


zdroj: tu

"Po celá staletí se jsou miliony lidí na celém světě okouzleni láskou. Ale co je to vlastně láska? Někdo definuje lásku jako vzájemnou sympatii, citovou blízkost. Pro některé autory citátů je to spíše nepřenosná zkušenost, kterou si musí každý zažít sám. Láska je neuchopitelná, je bláznivá a pro každého znamená něco jiného, proto je tak krásná."


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jealous jealous | Web | 2. září 2011 v 12:45 | Reagovat

ten článek je o mne a o tem chlapovi co má rodinu..včera mi písal ,že si najde robotu a nejaký podnájem a odejde od ní a teraz vykrnem z okna a už tam s ňou sedí na lavičke... neverím mu vôbec nič a nemohla by som byť jeho milenka ani nič! A som rada,že som si to uvedomila..aj keď ho chcem,ale budem s ním len kamarátka a to je tak vše... :)

2 Happy Happy | Web | 2. září 2011 v 17:23 | Reagovat

podle me je kravina aby chodil zenaty člověk s volným člověkem, nemohla bych se domu vracet s pocitem, že sveho manžela podvádím, vždyt by na to mohl kdykoliv rjiti, proste nejde mi to do hlavy....

3 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:08 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.