Moje třída

30. ledna 2012 v 20:20 | Natálie |  → Mé výtvory
Tak jako každá třída má své rebely, vůdčí typy, komiky, "chytré hlavičky", drzouny, ale také zamlklé, nevýrazné studenty, tak i naše třída není jiná, a proto jsme tak fajn kolektiv. Je fakt, že z nás učitelé někdy nerví, protože každý z nás má dobré i špatné dny, nebo takové, že neví kde je hranice drzosti.
Každý z nás je v této třídě jiný. Má jiný charaktier, jiné vlasy, oči a každý znás má jinou hranici drzosti a naschválů - zvlásť o tom, by mohla naše mapa Rožnov vyprávět. Můžeme si tady nejít opravdové přátelé, kteří budou za námi stát celých "dlouhých" devět let.
Kdybychom se ohlédli do minulosti, zjistili bychom, jak moc jsme se změnili. Od těch malých, bojácných prvňáků, kteří by si nedovolili odmlouvat učiteli, až po ty, kteří nedokážou v klidu sedět, jsou drzí, a musí pořád něco dělat.
V naší třídě je spousta nezapomenutelných zážitků a hlášek, které nám zůstanou až do konce života a každý den si tu užijeme spoustu srandy. Někdy mě sice štve, že tady o přestávkách pořád něco lítá a není tady alespoň chvíli klid, ale předsto jsem řáda, že chodím do této třídy a máme tak dobrý kolektiv, který by nám mohl leckdo závidět.

↑ naše třída není tak hodná jak se v tom slohu možná zdá - děláme frut bordel, že naší třídní chybí kousek do skolabování- .. to jsme měli psát jako kontrolní sloh.. no jsem teda zvědavá jak to dopadlo.. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tess☠ Tess☠ | Web | 31. ledna 2012 v 13:16 | Reagovat

moc povedenej sloh :-)

taky máme takovou třídu :D ale o tom to je, aby byl každý jiný :D tady jsme taky pěkní rošťáci ;D já jsem spíš za utlumenou a tajemnou černou postavu třídy :D ale patřím k nejoblíbenějším na škole :)

Pěkný článek ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.