Je normální zabít sama sebe ve snu?

31. července 2013 v 14:19 | Natálie |  → My diary
Dnes se mi zdálo, že jsem byla 2x a že tu druhou půlku jsem zabila tak, že jsem ji utopila v moři. Pak jsem se probudila. Nejspíš to je kvůli tomu v jaké jsem situaci. Pokusím se vám i trochu nastínit.


Asi před půl rokem jsem poznala jednoho kluka. Psali jsme si a byl moc milý, ale já jsem v té době měla už někoho jiného, a s tím klukem jsem do teď. Byla jsem s ním několikrát venku a rozumněli jsme si. Přes sms jsme si posílali pusy, a jednou nadešel den, že mi navrhl abych mu dala pusu, a já to udělala. Litovala jsem toho. Samozřejmě. Vždycky jsem si říkala, že bych nikdy nic takového neudělala, abych se pusinkovala s jiným, jenomže můj na mě v té době celkem kašlal ,a no byl milý, hodný atd.. No chodili jsme spolu skoro každý den po dobu 2 týdnů. Pak to přestalo protože mě urazil, já se naštvala a pak jsme si další 2 týdny nepsali. Pak jsme zase začli, ale pozvolna. Teď sou prázdniny a já jsem navrhla mojemu mužovi, aby za mnou přijel. Byl u mě na týden. Měla jsem strašnou chuť mu to říct, všechno, ale nějak jsem na to nenašla odvahu, strašně jsem se bála. Ale stejně jsem mu to řekla, ale to kvůli jedné události. Den po té co mara odjel, mi "ten druhý" napsal, že si chce se mnou volat. Já ráno nemám čas, ale ani jsem neměla chuť si s ním volat. Volal mi celkově 2x, ale ani jednou jsem mu to nevzala. Večer mi pak napsal "lásko", tak to mě už úplně naštvalo, a řekla jsem mu, že si nepřeju, aby mě takhle oslovoval, a trochu ostřeji jsem mu vysvětlila, že jsme pouze přátelé a že jestli neví, kde jsou hranice přátelství, tak v tom nemůžeme pokračovat, a že mojeho muža miluju. Pak se mě ptal, jestli můj už odjel, napsala jsem že ne. A najednou se mi omluvil, ale až po chvíli. Okamžitě jsem psala mužovi o tomhle.
Na další den večer, jsem byla na fb, a "ten druhý" mi zase napsal, jestli můj už odjel. Tak jsem napsala, že jo. A pak to začlo. Nejdřív jen tak přátelsky, že se těší až u nás bude ve škole učit tělák - no on hraje jeden sport, a on se rozhodl, že jelikož máme mizernou kondičku, tak nás bude učit, abychom ji měli lepší. Jako nikdo z toho není nijak nadšený. Pak začal tím, že musíme začít pomalu, jako při prvním sexu. To mě celkem naštvalo, protože jsem mu řekla, jak jsem to měla s poprvé. Tak jsem mu na to napsala hmmm.. protože jsem jinak nevěděla co na to napsat, a jeho strašně sere když mu někdo napíše hmmm… tak byl trochu nasraný. Pak se vlastně zeptal co dělá můj. Tak jsem mu napsala, že můj už odjel. A on mi napsal, zítra ti zavolám, řekli si v kolik. Tak jsem mu řekla, že zítra nemůžu, že idu s mamkou na nákup. Což byla pravda, ale tak nevím jestli mi to uvěřil. Pak napsal, že rozumí, a že mě má rád. Na to jsem mu napsala, že ho mám taky ráda, že každého svojeho kamaráda mám ráda. Na to mi napsal: "Chci ti to říct do očí L ale já pro tebe budu daleko víc než kámoš, každému kamošovi kavas pusu a chceš se s ním líbat?" Na to jsem napsala, že to byla chyba která se už nikdy nebude opakovat. "bude prosím" - napsal. Na to jsem napsala "Ne nebude.. už prostě nechci.. chapej.. já mojeho miluju víc než cokoliv a nechci nechci tu stejnou chybu udělat znova! Na to napsal "ok., uvidíš jak se váš vztah bude vyvíjet dál ;)". Jak jsem si to přecetla, tak jsem se okamžitě rozbrečela, a šla jsem to psát mojemu. A během toho jsem to všechno psala mojí kamarádce. Teď tu napíšu kousek chatu.
já: ty mě jako míníš vydírat? A proč?
on: tak jsem to nemyslel..
Já: tak jak?
On: Promin, tak ze budem chodit ven.. ;)
↑ to mě celkem naštvalo, on i po tom všem chce chodit ven, to bylo pro mě nemyslitelné.
Já: ne nebudem
On: nemyslel jsem to negativně, proč ne?
já: pozdě
On: jestli se se mnou nebudeš bavit tak to nepřežiju
Já: nevydírej

On: co pozdě?
Já: jako s tímhle jsi to fakt přehnal!
On: ok

No a pak jsme se s mužem samozřejmě pohádali. Hlavně byl naštvaný proto, že jsem mu to neřekla dřív. Pak jsem mu ještě poslala tenhle chat. To byl naštvaný ještě víc. Pak mi dal na výběr, buď to s ním ukončím já, nebo on. Bylo to celkem těžké rozhodování, protože já se snažím být na lidi celkem milá, a nerada takhle ubližuju lidem, i když v tomhle jsem mojemu ublížila dost. Tak jsem se nakonec rozhodla, ať mu pošle tu sms, kterou vytvořil. A pak mu "ten druhý" volal. Jelikož můj už chtěl spát tak mu to vypl.
Pak mi ráno psal můj, že mu "ten druhý" opět volal, a že mu to zvedl, a že mu tam říkal, že nám přeje hodně štěstí ve vztahu, a že ho má rád.. A nevím co všechno, protože ho stejně většinou neposlouchal, a řekl mu, že on ho rád nemá a že ho zdržuje a vypl mu to. Když jsem byla na druhý den na fb, tak mi napsal "toho druhého" brácha. Že co to mělo být s tím mojim a s tou sms. Tak jsem prve dělala, že nevím co čem to mluví, a že co by s ním mělo být. Pak jsem mu napsala, že mu do toho nic není a ať jde do prdele. V tomhle to byl můj nejkrásnější den, protože jsem ho konečně poslala do prdele, protože mě strašně sere - je to můj spolužák a nemám ho ráda. Ale tak samozřejmě mi psal dál, ale pak řekl, že o ničem nevěděl, a že si to vymyslel. Kdyby alespoň řekl, že mu něco řekl, tak bych nebyla tak naštvaná. Pak mi psala moje kamarádka, že jí taky psal, a napsala všechno co jí řekl můj spolužák, vlastně to, co mu řekl jeho bratr. Některé věci byly dost přibarvené. Na to jsem někdy až hleděla. A "ten druhý" se totiž rozhodl, že mojemu ukáže všechny nějaké "inkriminující" sms. Ale tak vím, že můj by s ním nikam nešel, a když už, tak by mu akorát šel dát do držky. A navíc si myslí, že je to buzerant. Kvůli tomu, že mu řekl, že ho má rád. A taky jsem se dozvěděla, že jsem "toho druhého" chtěla, což vůbec nebyla pravda. Jako je pěkný, ale prostě to není můj typ. A je to celkem rozdíl od mojeho, protože můj je "rambo" a tam ten je takový hubený.. No a teď jsem pěkně na nervy. Nejhorší na tom je, že už tu chybu zpátky nevezmu. Zamračený
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.