Poslední dny

6. srpna 2013 v 22:22 | Natálie |  → Blog
Chci se omluvit, že jsem tady poslední dny nebyla, ale hned vám to vysvětlím. V pátek jsem chodila celé ráno po nákupech, a pak jsem pomáhala s pečením na oslovu mamčiné 40cítky. Takže jsem byla unavená jak prase a lehla jsem do postele a usla téměř hned. Den na to byla oslava. Pozvali jsme vážně jenom nejbližší příbuzné, ale i tak to bylo 12 lidí.


fotka je trochu upravovaná, poněvač je to focené mobilem, a bylo tam špatné světlo..

dort byl úplně výborný.. :* hlavně ty krémy v něm..


no a v neděli k nám přišel strýc s tetou a sestřenice. Takže jsme s nima zase po dlouhé době pokecaly. Segra jela v pondělí do Ostravy na nákupy, a já, jelikož mám brigádu až potom, tak jsem zůstala doma, tak jsem se rozhodla, že půjdu s mým mladším bratrem na Hradisko. Pro info - můj bratr má 3 roky. Tak mi za 10 m metrů, začal vzdychat, že už nemůže, tak jsem mu řekla, že buď půjdem, nebo jdeme dom. Tak jsme šli. Teda výšlap to byl pro něho a zvláště pro mě, po mnohých nervech s ním opravdu těžký, ale tak nakonec jsme to všechno zvládli. :) Při cestě domů jsme zjistila, že má klíště v hlavě, tak jsem s ním upalovala dom, abych mu ho mohla vytáhnout. Po někohlika minutách se to podařilo. Když jsem mu sundala tričko, tak jsem zjistila, že má na zádech ještě další 2. Když jsme mu vytahovala to konečně, tak to bylo celkem peklo, protože to bylo místo, kde ho to strašně lehtá, ale podařilo se.. :)Tak se naši, teta a strých domluvili, že dnes půjdem na Jurkovičovu rozhlednu. Tak jsme museli jít na Jurkovičovu rozhlednu, a ještě se u nás zdrželi, to je samozdřejmé, tak jsme opět s holkmama pokecaly. :)- stromy už jsou vykácené, takže jsme viděli i něco víc, než detail šišky.. :D

jinak jsem si dnes musela jít koupit nové poty, poněvač se mi letos na jaře koupené boty dokonale rozpadly - tak jako co bych chtěla za 250,-kč - teď mám sice za 200,-Kč, ale tak čekám od nich něco víc, než aby se rozpadly za 2 měsíce.. :D ale alespoň si můžu pak kupovat pořád nové boty. :DNic lepšího jsem v mojem čísle opravdu nesehnala, ale tak na těch pár měsíců je to dobré. Jinak se omlouvám za špatnou kvalitu, ale je to opět focené mobilem, večer, a můj telefon nemá blesk. Jinak mám opravdu celkem velkou nohu, protože jsem vysoká.. :/ - mám kolem 180cm.. takže nohu mám 41.. :( :( takže někdy je sehnat na mě boty opravdu těžké..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Erička Erička | Web | 12. srpna 2013 v 11:36 | Reagovat

tak ten dort je krásný, miluju pečení :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.