Ten víkend

25. srpna 2013 v 20:31 | Natálie |  → My diary
Tož jsme v pátek, hned jak jsem přijela domů jeli konečně do Ostravy. Jeli jsme do Karolíny, ale poněvač tam to už bylo celkem dost přebrané, a taťka řekl, že neví kde si tady má sednout na kafe, tak jsme jeli do Avionu. Tam už bylo teda mnohem víc věcí, protože podle mého názoru už tam chodí i míň lidí, kvůli tomu, že je otevřená Karolína. Ale nakoupila jsem si strašně krásné věci. 2 třička, tílko a mikinu. - Dyštak pak dám fotky. No a jinak jsem v sobotu musela jít brantraci na zápas v hokeji, tak jsem ho tam prakticky i hlídala, protože teta se strýcem dělají fasádu, a ještě strýc musel jet k babi pracovat se dřevem. Když měl po prvním zápasu, tak jsem s ním byla v šatně a tak, a když se blížilo, že už půjdou na led, tak jsem mu šla zavázat brusle a jeden ogar si zkoušel jak by trefil puk do branky a přitom by ten puk nazdvihl. Tož se rozmáchl a trefil mě přesně pod ucho. No tož bolest jak prase, úplně se mi chtělo brečet, ale tak nemohla jsem, bylo mi to také blbé. Bolí mě to ale do teď jak na to šáhnu.. Ale tak co už nadělám, to bych nebyla já, aby se mi něco nestalo.
Jestě v sobotu jsem jela k babi, a v neděli se celá rodina stihla pohádat, kvůli tomu, že moji 2 bratranci přivřeli nohu mojemu bratrovi - opět.. minule to samé až mu dokonce museli strhávat nehet, protože oni furt před ním zavírají a tak.. a matička ještě byla uražená, že všichni na ně nadávali.. Tak se urazili a jeli dom, protože pro ně jsou oni nejsvatější.. a hlavně že to jsou tací hajzli rozmazlení a už ji babina říkala, že jim to ten nejmladší za 10 nebo za 20 let vrátí, ale jednou určitě, a že jak se to stane, tak ji to připomene.. (ten nejmladší je totálně závislý na počítači)..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 eri-cka eri-cka | Web | 25. srpna 2013 v 21:08 | Reagovat

Tak, to byl dost drastický víkend cccccccccco? :-)

2 pajilinqa pajilinqa | Web | 26. srpna 2013 v 22:34 | Reagovat

Zajímavý víkend :D. Jsem ráda, že jsem narazila na někoho, kdo bydlí blízko Ostravy, já od ní bydlím sice 25 km, ale jezdíme tam celkem často :) Karolínu moc nemusím, je tam hodně lidí, v Avionu aspoň neztrácím přehled :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.