Odjezd na Šumavu

30. července 2015 v 11:14 | Natálie |  → My diary
Naposledy jsem se rozhodla jet s našima na dovolenou. Vzhledem k tomu, že se na každé dovolené akorát pohádáme hodně jsem přemýšlela, jestli mi to za to stojí. Moje sestra už nejede, tak to bude poněkud zvláštní. Hodně jsem přemýšlela jestli jet nebo ne. Několikrát jsem toho rozodnutí i litovala.
Moje matka už od pondělí šílí, že mám začít balit a co si vezmeme, co budeme dělat atd. Mě to nechává ledově klidnout. Zatím nemám zbaleno ani tričko, nechávám všechno na poslední chvíli. Dnes mám v plánu být celé odpoledne s kamarádkou a říct ji události, minulého a předminulého týdne. Vám to taky povím, ale musíte vědět všechny okolnosti a všechno co tomu předcházelo, takže se tím vším budu prokousávat ještě dlouho. A nejsou to jenom radostné chvíle. Už z přechozího článku jsem měla zlé sny a znovu mě to potopilo do minulosti. Někdy si říkám, že bych měla navštívit i psychologa, protože občas jsou moje stavy nezvladatelné.
Až dojedu, tak uričtě zveřejním nějaké fotky. Usmívající se Odjíždím a vracím se v sobotu.
Kvůli dovolené jsem dokonce musela z šopy vytáhnout moje "oblíbené" kolo, na kterém jsem nic moc nenajezdila. Najeté kilometry neodpovídají rokám. Umývání, nafukování. Ne zrovna mé oblíbené činnosti. Mám z toho celkem strach. Minulý rok jsem se totiž solidně vysekala, tak budu doufat, že tento rok se mi to vyhne, ale vzhledem k tomu, že ve většině případě si řeknu " to nemá cenu brzdit ", tak nevím jestli to dobře dopadne. Pro jistotu si beru přilbu. (tam ze sebe můžu dělat hňupa)
---------
Bohužel s sebou budu muset vzít i mého 4 letého bratra. Než půjdem, tak si s ním budu muset udělat rozmluvu, protože dělá jenom ostudu. Stačilo mi, jak jsem šla včera k doktorce, pak vyzvednout prášky. Měla jsem už vážně nervy na pochodu. Není zrovna ten typ, co by jsi vklidu sedl a byl potichu. Radši létá a řve po ordinaci. A jeho oblíbené slovo: "šulínek" a "ty vole" takže si to dovedete představit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zita Zita | Web | 30. července 2015 v 12:30 | Reagovat

Trochu se musím pousmát, taky vzpomínám na společné dovolené, když byla dcera ještě doma.
Většinou to nedopadlo úplně ideálně, asi i proto, že si mládí představuje dovolenou po svém a že bráška zlobí, to bys musela vidět moje vnoučata, když to na ně přijde. Rvou se, kříčí, věčně se hádají a to je Honzíkovi skoro 8 let a Lucce bylo 5. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.