Relaxace

19. prosince 2015 v 21:00 | Natálie |  → My diary
Po dlouhé době jsem měla chuť svým vlasům a pleti poskytnout péči, jakou si zaslouží. Na pleť jsem si našla masku z vaječného žloutku a lžičky olivového oleje. (Měly tam patřit ještě pár kapek vitaminu AD, ale ten my doma nemáme- zdroj ) a na vlasy jsme si smíchala: vaječný žloutek, 3 lžičky olivového oleje a 2 lžičky kávy (zdroj). Nanést tohle na vlasy bylo hooodně těžké. Už vzhledem k tomu, že to vypadalo jako těsto na buchtu - hutné těsto na buchtu - to nebylo jen tak. Takže jsem to měla stejně nerovnoměrně a zrnka kávy ze mě odpadávaly. Moje sestra mi říkala, ať si dám hlavně bacha na žloutek, protože jsem špatně vymývá. No, vymýt tu kávu už nebylo tak jednoduché jak jsem čekala.
Maska na pleť byla hodně příjemná. Sice to bylo zvláštní si nanášet na pleť žloutek - teda alespoň pro mě - , který po chvíli zatvrdl, ale pleť po něm byla krásně jemná, takže vám ji vřele doporučuju. Zbylo mi ještě na zítra, takže si tu kůru zopakuju. Avšak maska na vlasy vypadala slibně, tak mi to teda žádný zázrak neukázal. To bude možná proto, že jsem si to nenanesla rovnoměrně.

Dnes jsem celý den četla novinku: Dívka v pavoučí síti. Až ji dočtu, tak určitě udělám nějakou recenzi a to by nemělo trvat dlouho. Jenom za dnešek jsem přečetla 180 stránek. I když to napsal jiný autor, tak mě to chytlo a nemohla jsem se od toho celý den odtrhnout. Tak pevně věřím v to, že mě to nezklame. Usmívající se


Obálka titulu Dívka v pavoučí síti
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.