Dárky + badminotový turnaj

28. prosince 2015 v 18:20 | Natálie |  → My diary
Když jsem dojela k mojemu, tak mě čekal nejenom jeden dárek, jak jsem si myslela. Nejen to, že jsem dostala knihy, které jsem si objednala, svíčku, ale taky puzzle!! za které jsem strašně vděčná a už ten dej jsem se začla skládat, takže až je spolu s mojim doskládáme, tak to zde dám. (což bude tak za půl roku, protože on nevydrží dlouho skládat :D)
Knížky, které jsem dostala:Tyhle jsem chtěla proto, že jsem si nejdřív přečetla poslední díl -_- (naše učitelka to měla v kabinetě mezi nově objednanými knihami, a mě ani nenapadlo se zeptat, jeslti jsou nějaké díly předtím, ale když jsem se jí pak ptala, jestli je nemá, tak krom Hypnotizéra nevěděla o ničem, ale přesto se dal příběh pochopit)
No a k turnaji. Z deseti dvojic - hrála se čtyřhra - jsme skončili bohužel osmí. Můj celou dobu nadával, protože si ti co trénují měli vzít někoho z rodiny, ale když už si teda vzali někoho z rodiny, tak ti to hráli alespoň 2 roky závodně a nebo si vzali někoho z týmu. Takže si to umíte představit. Já, která nehrála nejmíň dva roky jsem se měla utkat s profesionálama. Ale tak byla sranda. Při první hře jsem byla strašně nervozní, že jsem ani nevěděla co se kolem mě děje. Hned při prvním podání mě sestřelili a já už ležela na zemi :D Při druhé hře už jsem se rozehrála a obkoukala jak hrají ostatní a snažila se hrát, tak jako oni. Nebylo to jednoduché, a proto se dneska nemůžu absolutně hýbat a každý pohyb mě bolí. Překvapivě i levá ruka - což nechápu, protože hraju pravou, tak i stehna, zadek a dokonce i mezižeberní svaly :D Pak jsem hráli dvojhry, které byly rozděleny na kluky a holky a na ty hrající a méně hrající. A to jsem byla první!! Takže pak vyšlo najevo, kdo mi to celou dobu kazil :D No i když bez něho, bychom většinu bodů ani nedali, a jsem strašně moc ráda, že jsem tam šla, i přes to utrpení teď a přes noc, kdy mi dělalo problémy každé otočení.
(Horší na tom je, že já se celou dobu viděla už se zlatem :D a ono nic.. :D )
P.S. : hodinky se líbily!!! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cincina cincina | Web | 29. prosince 2015 v 17:36 | Reagovat

Jo, chtěla bych tě upozornit, že když mi napíšeš na blog komentář a kliknu na "Web", tak tam máš naťukanou jenom jednu pomlčku a píše to, že blog neexistuje... tak si to kdyžtak oprav:D
Vidím, že všechny jsou od jednoho autora, kterého bohužel neznám:D Ty čteš ten žánr knih, který mě moc nebaví no:D
Ale tak alespoň jste nebyli poslední:D A první místo ve čtyřhrách je náhodou moc dobré!:D Gratuluju:D

2 Natálie Natálie | Web | 29. prosince 2015 v 19:27 | Reagovat

[1]: No, detektivky nebaví asi každého. Můj mi za to úplně nadává :D že čtu jakési vraždy furt, a přitom se na žádné kriminálky nedívám. Ono číst to a dívat se na to, je prostě něco úplně jiného.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.