Focení

22. ledna 2016 v 19:03 | Natálie |  → My diary
Dnešek byl snad nejtěšší den ze všech. Nejenom ze jsem domů dojela místo ve 3 až o čtvrt na 6, tak jsem ještě musela pózovat před fotografkou.
Celý dnešek byl poněkud zvlástní. Ráno jsem vstala o trochu později než Magda, a šla se jako každé ráno líčit za Magdou do koupelny, když tu náhle jsme uslyšely Věřin budík. A to bylo 6! Obvykle má budík až na 6:20 a vstává tak ve 40. Bylo to poněkud překapující a první co mě napadlo bylo, že se jde malovat. A ono to byla pravda! My s Magdou celé zděšené, že ona vstala a šla se malovat. Tak jsme si z toho dělaly srandu, že to začalo tak nevině. Ve středu si vyfénovala vlasy a dneska se i namaluje!
No nicméně jsem došla k názoru, že budu naprosto příšernou fotku na tablo. Máme 2. Jedna byla v plášti pod tím třídní triko a s naším mikrobem. ( Na záčátku září jsme si každý objednali jednoho mikroba → tady ← ) Jenom že, já si objednala srdečního červa a nějak mě nenapadlo, jak se se s ním vyfotím, protože ono udělat s totím ↓ normální fotku je docela záhul Smějící se :
Ale mazlí se s tím dobře.. Smějící se Je to krásně heboučké :)

No a ještě k tomu focení . Může se našim klukům 100x říkat, ať si vezmou tričko, může se jim 100x říkat ať si vezmou mikroba. Od září věděli, že se s tím mikrobem budem fotit. No a dopadlo to asi tak, že dneska jeden s tím plyšákem ani nedošel. Ne, že by to třeba ani řekl, prostě nic až když se ho Radka ptala, jestli ho má tak jenom řekl: "Ne" . Poslední dobou mi ten člověk leze opravdu na nervy. Přihlásila jsem se na skype a napsal mi: "kdy budou ty fotky?". Tak jsem tak přemýšlela nad tím, že bych mu aj odepsala, ale po chvíli jsem si to rozmyslela. Není schopný ani pozdravit, ani napsat prosím nebo díky, prostě nic. Už mě to fakt nebaví.. Mlčící A druhý ogar zase neměl triko a pak na tebe hledí a řekne: "a kdy jste to jako říkaly?", ale tak hlavně že všichni ho jinak mají, ale neříkalo se to..

Když bych měla zhodnotit celkem týden tak byl opravdu super Usmívající se


Pondělí:
Šla jsem s Věrou k Radce barvit Věřinu hlavu. Byl tam i od Radky kluk, tak jsme spolu hráli prší, protože nebylo zbytí. Po chvíli Tomášového pokusu nasrat Radku všelijakými způsiby - i ji stáhnul tepláku a pak jí to vysvětlit tak, že ona to chtěla Smějící se - pak se mu to víceméně podařilo, tak jsme šli hrát.

Úterý:
Psala jsem protokol do mikry a následující den ho šla půjčit i se sešitem Jardovi. - To je důležitá informace tu si zapamatujte.

Středa:
S Věrou jsme šly nakupovat. Potřebovaly jsme obě dokoupit věci na ples. Mě chyběly ještě boty, psaníčko no a podprsenku - nalepovací, protože mi jaksi spadnou šaty, když zvednu ruce. - To se těm více obdařeným nemůže stát Smějící seČtvrtek:
Ve čtvrtek ráno jsme po Jardovi požadovala můj sešit do mikrobilogie, protože jsme měli odezvádávat protokol. A ono ejhle on můj sešit nemá! Pak vyšlo najevo, že sešit pučil Tomášovi (s Jardou a s Kumou jsem ve skupině v mikře), který si ho chtěl okopírovat, protože tady neměl zmikroskopované všechny preparáty, a když mu Jarda řekl, ať se mě jde zeptat tak to nešel, chvíli tam s ní stál a pak odešel. Pak mi Kuma tvrdil, že mi ten sešit vracel, že na mě údajně ještě volal a dal mi ho na lavici o velké přestávce. I když jsme tam o velké přestávce pomalu ani nebyla a pak jsem si šla dát věci do šatny, protože pak následovalo apo (analýza potravin 3 hodiny v kuse v labinách ) a já se už nevracela do třídy.
V mikře mě tam úplně zbékala, že jí to nezajímá, že mi to ti dva zašantročili, a že mi dá za 5. V té chvíli jsem chtěla Kumu vzít pod krkem, začít ho škrtit a mlátit s ním ještě o stůl a nevím co všechno. Nakonec mi dala termím do pátku.
V průběhu dne jsme měli polední přestávku a já se po obědě šla podívat ještě do pokoje jestli ho tam nemám. A ono ejhle! Sešit tam fakt byl. Jenomže já když jsem počítala, že mi ho dá ve čtvrtek a pak spěchala do apo, tak jsem si ani neuvědomila, že jsem si něco zbalila do tašky, protože co je na lavici, to zbalím a nedívám se na to co, a ještě jsem ve středu odpoledne tvrdila Věře, že ten sesit fakt nemám, protože už jsem byla s Jardou domluvená, že mi ho dá až následující den a vůbec si nevšimla, že mi prošel pod rukama. Tomáš byl zachráněn. Smějící se ( už během dne jsem se s ním domluvila, že mi dá na sebe dyštak číslo, jestli já ho mít nebudu, protože je možné, že ho tam mám, ale že já se vůbec nedívu co zbalím a to si člověk prostě neuvědomí, jestli má člověk na lavici o sešit víc nebo míň, protože já tam mám věčně takový bordel Smějící se... všechno roztahané na lavici, pozdro vysypané.. Smějící se ) Tak jsem mu to oznámila a přiště ať mi to fakt řekne, že mi něco vrací, když jsem ani nevěděla, že on měl vůbec můj sešit v rukách a nikdo ani neví, že mi ho vracel.. Aj jsem se mu tak napůl omluvila, všechno v klidu..

-------------------------

A jinak su borec! Mám dvojku z matiky! A jenom tři trojky, takže su naprosto spojená. Sice chápu, u některých to není nic moc, protože jste tam tom určitě líp - třeba Věra má samé.. od vrchu dolů.. ale já su ráda i za to, co mám :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MaryJana MaryJana | Web | 22. ledna 2016 v 19:55 | Reagovat

Koupila sis krásnou kabelku a botky :O tak to jsi dobrá :) já ve školy matiku nesnášela :(

2 Natálie Natálie | Web | 22. ledna 2016 v 19:59 | Reagovat

[1]: oooo.. :) děkuji.. taky jsem z toho fakt nadšená :) sice jsou mi boty o trochu širší, ale už na to kašlu.. pod dlouhými šaty to nepůjde vidět a po celodenním lítáním po ostravě, kde jsem žádné boty nenašla a když už se mi něco líbilo tak max. velikost 39 a to pro lidi s lopata místo noh je trochu problém (mám 41), jsem byla ráda, že jsem našla boty s malým podpatkem, které k šatům půjdou a hlavně budou mojí velikosti! :D

3 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 22. ledna 2016 v 21:27 | Reagovat

Psaníčko je krásné :-) nalepovací podprdu mám a mám vždy divný pocit když ji mám :-D ooo 2 z matiky? super. :-)

4 Wendy Wendy | Web | 23. ledna 2016 v 20:30 | Reagovat

Pěkný botky. No vidíš..  Já třeba vůbec nevěděla,že něco takovýho jako nalepovaci podprda je xD
Dvojka z matiky? Wtf? 😵😵 já teď bojuju o čtyrku

5 Kassyy Kassyy | Web | 23. ledna 2016 v 22:09 | Reagovat

Super článok a topánky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.